2017 Yılı Takı Kutusu Modelleri

Takılarınızın daha toplu olması için 2017 yılı takı kutusu modelleri hem şık hem de kullanışlı seçenekleri bulmanız için sizlere yardımcı olmaktadır. 1. sınıf malzemeler ile hazırlanmış olan bu modellerin dayanıklı yapısı daha uzun süre kullanım olanağı sunar. Çekmeceli ve askı kısımları takılarınızın daha düzenli olmasını sağlarken ayna kısımları da makyajınızı kolayca yapmanıza imkan sağlar.

Takı Kutuları her zevke göre en kaliteli malzemeler ile hazırlanmıştır. Lake boya baskı yapılan modelleri uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri alıcıların daha uyguna istedikleri gibi seçimler yapmasını kolaylaştırır. Pürüzsüz yüzeylere sahip olan modellerin üzerlerinde farklı zevkler için baskılar bulunur.

Dekor amaçlı olarak da kullanımı mümkün olan bu modeller evinizde şık görünümleri ile dikkat çekecektir. Küçük takı dolapları yeni ve özel tasarımlar ile sistemden sizlere sunulmaktadır. Her zevke uygun seçenekleri bulmak için hazırlanan modelleri inceleyerek bu şekilde karar verebilirsiniz. Kargo ücretsiz olarak yapılan gönderimler ile ürünleri kısa sürede teslim alırsınız.