Etiket arşivi: ilginç hediyelik eşyalar

Aynalı Takı Dolabı Modelleri

Bayanlar için takılar vazgeçilmez aksesuarlar olduğundan şıklıklarını güçlendirmek amacı ile kullandıkları eşyalardır. Ancak zaman zaman çok sayıda olan takılar dağınıklık oluşmasına neden olabilir. Aradığınız takılarınızı her seferinde bulmakta zorlanıyorsanız bu durumda takı dolabı modelleri ile istediğiniz gibi düzenli bir alana sahip olarak takılarınızı dolap içerisinde saklayabilirsiniz.

en ucuz fiyatlarla hediye mevsiminde
en ucuz fiyatlarla hediye mevsiminde

Boy aynalı takı dolabı en ucuz fiyatla hem kullanışlı hem de şık görünümü sayesinde istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz seçenekleri sizlere sunmaktadır. Askılık, yüzüklük, bileziklik veya aksesuar bölümleri bulunan dolapların üzerinden bulunan aynalar dışarıdan bakıldığında boy aynası olarak görünmesini sağlamaktadır. Yatak odanızda rahatlıkla kullanacağınız bu ürünler ile daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Takı ve aksesuar dolabı modelleri farklı renk ve görünümlerde olduğu gibi iç kısımları da farklı bölümler ile hazırlanarak bu şekilde her zevke ve kullanıma uygun seçenekler oluşturulmaktadır. Yüksek boyu sayesinde daha rahat şekilde erişeceğiniz kısımları ile kaliteli kullanım olanağı elde edilebilir. Ürüne sahip olmak isteyenler online alışveriş seçeneği ile uygun fiyat üzerinden alım yapabilirler.

Düğün ve Bebek Fotoğraf Albümleri

Fotoğraf çekmeyi sevenler fotoğraflarınızın daha düzenli olarak saklanması için şık ve kullanışlı fotoğraf albümlerini kullanabilirsiniz. Fotoğraf albümü almak isteyenler sistemden bu konuda birbirinden farklı seçenekler üzerinden seçimlerini yapabilirler. Farklı boyutlarda hazırlanan albümler fotoğraflarınızın daha düzenli olarak saklanmasını sağlayarak bu sayede daha kaliteli kullanım imkanı sunmaktadır.

Düğün albümü

Tavsiyeler arasında özellikle çok sayıda fotoğrafı alan modeller daha fazla fotoğrafın konumlandırılması için uygun olduğundan tercih edilebilir. 4’lü fotoğraf albümü daha farklı albümlerde farklı zamanlarda çekilen düğün fotoğraflarınızı saklamanız için uygun olur.

Bebek fotoğraf albümü

Yeni bebeği olanlar için uygun bir seçenek olmaktadır. Fotoğrafların basıldığı boyutlar alınacak olan albümler içinde değişiklik yapılmasına neden olur.

çocuk albümü çocuk albümü kiz bebek fotoğraf albümü erkek bebek albümü

Çocuk, Bebek ve düğüm albümü almak ve sipariş vermek isteyenler sistemden daha fazla seçeneğe ulaşarak birbirinden güzel ve kaliteli seçimler yapabilirler. 200’lü veya 120’li gibi içerisine koyabileceğiniz fotoğraf sayısı değişen modellerin görünümleri de farklı olduğundan zevkinize göre en uygun seçimi sistemden rahatlıkla yaparak satın alabilirsiniz.

 

2017 Yılı Takı Kutusu Modelleri

Takılarınızın daha toplu olması için 2017 yılı takı kutusu modelleri hem şık hem de kullanışlı seçenekleri bulmanız için sizlere yardımcı olmaktadır. 1. sınıf malzemeler ile hazırlanmış olan bu modellerin dayanıklı yapısı daha uzun süre kullanım olanağı sunar. Çekmeceli ve askı kısımları takılarınızın daha düzenli olmasını sağlarken ayna kısımları da makyajınızı kolayca yapmanıza imkan sağlar.

Takı Kutuları her zevke göre en kaliteli malzemeler ile hazırlanmıştır. Lake boya baskı yapılan modelleri uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri alıcıların daha uyguna istedikleri gibi seçimler yapmasını kolaylaştırır. Pürüzsüz yüzeylere sahip olan modellerin üzerlerinde farklı zevkler için baskılar bulunur.

Dekor amaçlı olarak da kullanımı mümkün olan bu modeller evinizde şık görünümleri ile dikkat çekecektir. Küçük takı dolapları yeni ve özel tasarımlar ile sistemden sizlere sunulmaktadır. Her zevke uygun seçenekleri bulmak için hazırlanan modelleri inceleyerek bu şekilde karar verebilirsiniz. Kargo ücretsiz olarak yapılan gönderimler ile ürünleri kısa sürede teslim alırsınız.

Sarkaçlı Saat Modelleri

Saatler her evim vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Pek çok farklı tarzda seçenekler bulunduğu için herkes kendi zevkine göre farklı modeller tercih edebilir. Sarkaçlı saatler için öneriler almak isteyenler bu konuda sitedeki modelleri inceleyerek daha fazla bilgi alabilirler. Sarkaçlı Gül motifli saatler, çifte kumrular saat modeli, dekoratif el işlemeleri duvar saati modelleri sarkaçlı olarak tasarlanmıştır.

Dekoratif sarkaçlı duvar saatleri duvarınızda şık bir görünüm oluşturduğu gibi kullanımı da oldukça rahattır. Sarkaçlı saat modelleri bunlarla da bitmiyor. Garden sarkaçlı beyaz duvar saati, gül ve papatya kabartmalı sarkaçlı duvar saatleri tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. Her bir model için farklı fiyat seçeneği bulunduğundan bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Sarkaçlı saat fiyatları için hediyemevsimi.com sitesinden beğendiklerinizi sistemden görerek bu şekilde aralarından seçim yapabilirsiniz. Verdiğiniz siparişleri kısa süre içinde kolayca satın alabilir ve kargo ile yapılan gönderim sayesinde adresinizde teslim alırsınız. Ürünler özel ambalajlarında gönderilerek bu sayede sorun yaşanmadan teslim almanız ve kullanmanız sağlanmış olmaktadır.

Sarkaçlı duvar saatlerini satın almak için web sitemiz hediyemevsimi.com u ziyaret edebilirsiniz.